Konkurranse: Vinn solkort fra brun og blid! (Vita & Wanda)


Konkurranse: Vinn solkort fra brun og blid!

Da var det mandag igjen, dere, og det betyr konkurranse! Forrige konkurranse var jo gavekort på 200,- fra miinto.no!
Gratulerer masse til vinneren, Camilla!
Denne uken kjører vi på med en konkurranse fra brun og blid. Vi skal nemlig kåre 2 vinnere! Førsteplassen vinner 2 solkort verdi 100,- per stk, og andre plassen vinner et solkort på verdi 100,-. Om det er ekstra mange som melder seg på, kan det hende vi øker første plassen med 3 solkort, andre plassen med 2 solkort, og tredje plassen med ett solkort. Så meld dere på, og spre det videre!

Reglene er ganske enkle, dere skal bare trykke HER HER eller HER og trykke like på siden. Deretter skriver dere i kommentarfeltet at dere har trykket like, og skriver fult navn og e-mailadresse! Vinneren kårer vi selvfølgelig på søndag! Så kom igjen søte, flotte lesere! MELD DERE PÅÅÅÅ :D


TRYKK HER FOR Å VÆRE MED I TREKNINGEN OM SOLKORT!!

© 2016 wanita.blogg.no

13.02.2012

Lene Christina

Lene Christina N. Kleiven

Lenechristina@hotmail.com
13.02.2012

Susanna

Susanna bakke haarstad

grill.gotteri191982@yahoo.no

hadde allerde likt jeg ^^ <3
13.02.2012

ingeborg

jeg har likt for lenge siden :)

Ingeborg Vinje

ingvinje@bluezone.no
13.02.2012

camilla laeskogen

Liker
13.02.2012

jeanette

Har likt og liker :)

Jeanette W. Normann

jeanettenormann@hotmail.com
13.02.2012

ROSH

Nå har jeg likt den! :-D
13.02.2012

Hanna Ørnevik Shirali

Allerede likt!

Hanna Ørnevik Shirali

hannaornevikshirali@hotmail.com
13.02.2012

sheida

Allerede likt!<3

Sheida Ariai

Shaida_ariai@hotmail.com
13.02.2012

Trinh Valentin

Trinh Truong

azn_babiie4@hotmail.com
13.02.2012

Marie A

Liker! :)
13.02.2012

Tina Norbeck

Jeg har likt :)
13.02.2012

Vera

Jeg har likt siden :)

Vera Molland, veropuz@hotmail.com
13.02.2012

Berit

Berit Frøseth

befros@hotmail.com

:)))
13.02.2012

Siv Skarpenes

Jeg har likt !

Siven_93@hotmail.com
13.02.2012

Ann-Helen

Likt:)

Ann-helen_johnsen @ hotmail. com
13.02.2012

Marte Andersen

Elsker! Og har trykket.

Marte Andersen

Marte.andersen@hotmail.com

Keep it up <3
13.02.2012

Lisa emilie ness

Jeg har likt :-)

Lisaemilie.@hotmail.com
13.02.2012

Tilla Madeleine

Jeg har likt :)
13.02.2012

Hadice Øtgun

Likt!

Hadice Øtgun, hadice94@hotmail.com
13.02.2012

nina bolstad

liiker :)
13.02.2012

aurora

Har likt ;)

Aurora Ottesen

aurora.ottesen@hotmail.com
13.02.2012

hajar

likt

hajar al-mohannah

iraki_hajar@hotmail.com
13.02.2012

ida marie grønnerud

jeg har likt :D
13.02.2012

Ida

Har likt siden deres!:-))

Ida Glad

rosolas@live.no
13.02.2012

Silje

Likte siden deres.

Silje M. Rutledal

silje_bles@hotmail.com
13.02.2012

Jeanette Altmann

Likt for leeenge siden! :)

Jeanette Altmann

Jeaaltmann@hotmail.com
13.02.2012

heartpicture

Amra Alic

amraais@hotmail.com
13.02.2012

Anette

Anette Smenes

anette_smenes@hotmail.com

LIKT! :D
13.02.2012

Cecilie

Det var en liten skriveleif der ja.. VIta som har skrevet dette ja!
13.02.2012

Jeg har selvfølgelig likt :D

Anne-Mari Kiær

anne_mari_kiar@hotmail.com
13.02.2012

hajar

her likt

hajar al-mohannah

iraki_hajar@hotmail.com
13.02.2012

Kristine Eiken Brudevoll

DONE! :)
13.02.2012

Marte:-)

Like siden deres: CHECK!
13.02.2012

Ida Therese Johansen

Har likt :-)

ida-johansen@live.no
13.02.2012

Victoria Louise

Likt :)

victorialr_blogg@live.no
13.02.2012

Rikke

har likt! :)
13.02.2012

Juni H.Stenberg

Har likt siden deres! :):)
13.02.2012

Helga

jeg har likt siden, fast leser av bloggen deres da ;)

hihi, Helga Fjellstad Holt og epostadressen er helgafh@hotmail.com !
13.02.2012

linda

likt! :)

linda garcia thorsen

lindagthorsen95@hotmail.no
13.02.2012

TinaAdele

Fantastisk konkurranse. Jeg har likt for lenge siden da jeg er fast leser av bloggen deres, elsker den :D Tina Juul Hermansen, tinaadelekontakt@gmail.com
13.02.2012

Stine Gullteig Kjøsen

jeg har likt og er med , hihi :D <3 håper jeg vinnner!! :D
13.02.2012

Hanna

hwd_94@hotmail.com

LIKT=)
13.02.2012

camilla R

Jeg har likt facebooksiden deres :D :D
14.02.2012

Live

Likt selvfølgelig! :-) <3
14.02.2012

Bente S.

Deltar gjerne i trekningen :)

Bente M S

gully2345 a) hotmail.com
14.02.2012

Thea

Har likt siden :)

Thea Jansrud, og epostadressen er thea.jansrud@hotmail.no
14.02.2012

Vehin

Liker :)

Vehin Louise Salem... V.Louise92@hotmail.com
14.02.2012

frkjacobsen

Liker :-)

Charlotte Jacobsen

frkjacobsen@hotmail.no
14.02.2012

Ida Bråten

Jeg har likt siden deres :D
14.02.2012

Madelaine Clausen

bar likt :D

Madelaine Clausen

Madelainec-94@hotmail.com

<3
14.02.2012

charlotte kolnes

●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥●

Blir gjerne med^^

Likt siden på FB :)

●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥● Ha en fin Tirsdag ●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥●

charlotte_kolnes@hotmail.com

●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥●
14.02.2012

Ida

Likte siden med en gang jeg fant bloggen (igjen)! Love it!
14.02.2012

Hanne Guldbrandsen

Liker og følger dere fra før av på FB! Elsker bloggen deres, vakre jenter :-) Ha en fin valentinesdag!
14.02.2012

proudtobedifferent

Hei! Jeg vil veldig gjerne delta :-)

Har likt siden!

Laila Løvseth

Laila.lovseth@hotmail.com
14.02.2012

Marte:-)

Jeg har likt siden deres :-D
14.02.2012

Line Strandli

Jeg har likt siden :-)

Line Strandli

line.strandli@gmail.com
14.02.2012

Alexandriis

Har likt :D

Alexandra Brække

alexandra.braekke@getmail.no

elsker bloggen deres, stå på skjønninger!
14.02.2012

Maren J. Østvold

Jeg har likt ;-)

Maren J. Østvold

mini_maren95@hotmail.com
14.02.2012

anitagholami

har likt for lengst ! :-)

anita.gholami@hotmail.com
14.02.2012

Anette

Har likt :) <3

Anette Hertzberg Stiansen

Anette.h.s@hotmail.com
14.02.2012

Elisabeth

Sånn :D liiiiiker !

Elisabeth Økland

elisabeth_922@hotmail.com
14.02.2012

Monica Karin

╔═════ஜ۩۞۩ஜ═════╗

▓ ♥ LIKER på Facebook ♥ ▓

╚═════ஜ۩۞۩ஜ═════╝

Håper dere har hatt en kjempe fin Valentines dag

Ha en kjempe fin kveld videre...

Håpefull hilsen fra meg

Monica Karin Schulz

canim_monica@hotmail.com
15.02.2012

Vera Lunde Olaisen

Har likt :D

mosegrod@hotmail.com
15.02.2012

Marte Thorshaug

Har likt :D
15.02.2012

Rannveig Kh

Jeg er med :D har likt på facebook :) Rannveig Kh, rankh@hotmail.no
15.02.2012

ingvild

har likt siden :-)

ingvild killi

ingviild15@hotmail.com
15.02.2012

Vilde

Likt!

Vilde J.Skreppen, villi_snuppa@hotmail.com
15.02.2012

Jeanette Nor Larsen

Likt på facebook :)

Ha en fin dag videre.

Jeanette
15.02.2012

Carina Chanel

jeg liker!

Carina.

cdolsen1985@hotmail.com
15.02.2012

Benrik

LIKT, DELT, Hotmail.

Benrik@live.no
15.02.2012

Mats Tvedt

Da var sida likt :)

Mats Tvedt

Mats_tvedt@hotmail.no
15.02.2012

Sanna Cecilie♥

Har likt siden å kommentert!♥ Utrulig fin blogg! :)
16.02.2012

Ida Kihle

Jeg har likt siden! :-)
16.02.2012

Stine Bratvold

Jeg er med ^^

Stini95@hotmail.com
16.02.2012

Malin

LIKER!

malina92@live.no
16.02.2012

Farzaneh Muradi

Har likt! :)

Farzaneh_M@hotmail.com
16.02.2012

Maren Øien

Har likt!:)
16.02.2012

Lena

Jeg har trykt på like :D

Lena Riise

lena_riise@hotmail.com
16.02.2012

Sanjit CHILLERN Singh

Jeg har såklart likt siden!

Sanjit Singh

sanjit.singh@live.com
16.02.2012

Øydis

Likt siden :) Øydis kind refsum. Oeydis@gmail.com
16.02.2012

Mari Rosvoll Viken

jess, da har jeg likt facebook siden deres! Må si jeg virkelig liker bloggen deres, så er glad man måtte like for å vinne haha, er veldig dårlig på å dra innpå blogger automatisk. Så da er det vel like greit det havner i Facebook loggen da, så jeg får fulgt med videre!

mail; marirv@live.no
17.02.2012

Amanda Jensen

Har likt siden

Amanda Jensen

amanda.elj@hotmail.com
17.02.2012

Nora

Har likt siden :)

Nora Tangen

noratangen@gmail.com
17.02.2012

ANDREA BLIKÅS SÆLE

har likt sida:)

Andrea Blikås Sæle

andreab_naustdal@hotmail.com
17.02.2012

Camilla H.

Liker! Mvh Camilla, toyotacrown (ætt) hotmail.com
17.02.2012

Synnøve Hopland

Har likt siden :)

Synnøve Hopland, synnovehopland@hotmail.com
17.02.2012

nora

Jeg har likt siden :D

Nora Jensen - Nora_bjensen@hotmail.com
17.02.2012

Beathex

Har likt. Beathe Reine, Beathe_reine@hotmail.com
18.02.2012

Martine

Likt! :)

Martine Sortodden

martinesortodden@hotmail.com
18.02.2012

Helene

har likt :)

vil ikke utgi helt navn, men du finner eposten min i epostfeltet til blogg.no
18.02.2012

Renate

Har trykket liker :))

Navn: Renate Bjelland

E-mail adresse: renatebjelland@hotmail.com
18.02.2012

Julie Vold

Har selvfølgelig trykka "like" på siden din :)

Navn: Åshild de Lange

Mail: aashild_dl@hotmail.com

:D
18.02.2012

DOnja

har likt og jeg er meeed wiii :D

donja.rezai@hotmail.com

DONJA REZAI
19.02.2012

Elisabeth M

da har jeg likt siden deres :)

Elisabeth Myrvang, elisabethm_myrvang@live.com.

Håper jeg vinner, trenger virkelig å få litt farge på denne vinterhuden min.
19.02.2012

Karoline

Karoline Haugland :)

karobli97@hotmail.com
19.02.2012

Nina mels

Jeg liker siden og dere!!!:D
19.02.2012

hajar

hajar al-mohannah

iraki_hajar@hotmail.com
19.02.2012

shabnam

Sheeeeeet dere er kjempeee pene!
19.02.2012

Kjersti Haugen

Trykket liker :)

Kjersti Haugen

kjerstiogkim@hotmail.com
22.02.2012

iKaroe

Har likt :)

Karoline Holm Eriksen

karoe@live.no
22.02.2012

silje rødsjø

siljepiia@hotmail.com
25.02.2012

Anine :D

har likt! :)

Anine Wolles

anine_wolles@hotmail.com

:)
04.03.2012

Marie

Jeg har trykket like :-)

Marie Stave, mariestave@hotmail.com
18.03.2012

Ida B Støen

Jeg har trykket liker!
11.02.2013

Elsa Abdi

Likte siden! :)

Elsa_096@hotmail.com
11.02.2013

Ingvild

Ingvild Budal Jacobsen, mailen min er ingvild_b_j@hotmail.com :)


hits