Konkurranse: Vinn solkort fra brun og blid! (Vita & Wanda)


Konkurranse: Vinn solkort fra brun og blid!

Da var det mandag igjen, dere, og det betyr konkurranse! Forrige konkurranse var jo gavekort p 200,- fra miinto.no!
Gratulerer masse til vinneren, Camilla!
Denne uken kjrer vi p med en konkurranse fra brun og blid. Vi skal nemlig kre 2 vinnere! Frsteplassen vinner 2 solkort verdi 100,- per stk, og andre plassen vinner et solkort p verdi 100,-. Om det er ekstra mange som melder seg p, kan det hende vi ker frste plassen med 3 solkort, andre plassen med 2 solkort, og tredje plassen med ett solkort. S meld dere p, og spre det videre!

Reglene er ganske enkle, dere skal bare trykke HER HER eller HER og trykke like p siden. Deretter skriver dere i kommentarfeltet at dere har trykket like, og skriver fult navn og e-mailadresse! Vinneren krer vi selvflgelig p sndag! S kom igjen ste, flotte lesere! MELD DERE P :D


TRYKK HER FOR VRE MED I TREKNINGEN OM SOLKORT!!

2016 wanita.blogg.no

13.02.2012

Lene Christina

Lene Christina N. Kleiven

Lenechristina@hotmail.com
13.02.2012

Susanna

Susanna bakke haarstad

grill.gotteri191982@yahoo.no

hadde allerde likt jeg ^^ <3
13.02.2012

ingeborg

jeg har likt for lenge siden :)

Ingeborg Vinje

ingvinje@bluezone.no
13.02.2012

camilla laeskogen

Liker
13.02.2012

jeanette

Har likt og liker :)

Jeanette W. Normann

jeanettenormann@hotmail.com
13.02.2012

ROSH

N har jeg likt den! :-D
13.02.2012

Hanna rnevik Shirali

Allerede likt!

Hanna rnevik Shirali

hannaornevikshirali@hotmail.com
13.02.2012

sheida

Allerede likt!<3

Sheida Ariai

Shaida_ariai@hotmail.com
13.02.2012

Trinh Valentin

Trinh Truong

azn_babiie4@hotmail.com
13.02.2012

Marie A

Liker! :)
13.02.2012

Tina Norbeck

Jeg har likt :)
13.02.2012

Vera

Jeg har likt siden :)

Vera Molland, veropuz@hotmail.com
13.02.2012

Berit

Berit Frseth

befros@hotmail.com

:)))
13.02.2012

Siv Skarpenes

Jeg har likt !

Siven_93@hotmail.com
13.02.2012

Ann-Helen

Likt:)

Ann-helen_johnsen @ hotmail. com
13.02.2012

Marte Andersen

Elsker! Og har trykket.

Marte Andersen

Marte.andersen@hotmail.com

Keep it up <3
13.02.2012

Lisa emilie ness

Jeg har likt :-)

Lisaemilie.@hotmail.com
13.02.2012

Tilla Madeleine

Jeg har likt :)
13.02.2012

Hadice tgun

Likt!

Hadice tgun, hadice94@hotmail.com
13.02.2012

nina bolstad

liiker :)
13.02.2012

aurora

Har likt ;)

Aurora Ottesen

aurora.ottesen@hotmail.com
13.02.2012

hajar

likt

hajar al-mohannah

iraki_hajar@hotmail.com
13.02.2012

ida marie grnnerud

jeg har likt :D
13.02.2012

Ida

Har likt siden deres!:-))

Ida Glad

rosolas@live.no
13.02.2012

Silje

Likte siden deres.

Silje M. Rutledal

silje_bles@hotmail.com
13.02.2012

Jeanette Altmann

Likt for leeenge siden! :)

Jeanette Altmann

Jeaaltmann@hotmail.com
13.02.2012

heartpicture

Amra Alic

amraais@hotmail.com
13.02.2012

Anette

Anette Smenes

anette_smenes@hotmail.com

LIKT! :D
13.02.2012

Cecilie

Det var en liten skriveleif der ja.. VIta som har skrevet dette ja!
13.02.2012

Jeg har selvflgelig likt :D

Anne-Mari Kir

anne_mari_kiar@hotmail.com
13.02.2012

hajar

her likt

hajar al-mohannah

iraki_hajar@hotmail.com
13.02.2012

Kristine Eiken Brudevoll

DONE! :)
13.02.2012

Marte:-)

Like siden deres: CHECK!
13.02.2012

Ida Therese Johansen

Har likt :-)

ida-johansen@live.no
13.02.2012

Victoria Louise

Likt :)

victorialr_blogg@live.no
13.02.2012

Rikke

har likt! :)
13.02.2012

Juni H.Stenberg

Har likt siden deres! :):)
13.02.2012

Helga

jeg har likt siden, fast leser av bloggen deres da ;)

hihi, Helga Fjellstad Holt og epostadressen er helgafh@hotmail.com !
13.02.2012

linda

likt! :)

linda garcia thorsen

lindagthorsen95@hotmail.no
13.02.2012

TinaAdele

Fantastisk konkurranse. Jeg har likt for lenge siden da jeg er fast leser av bloggen deres, elsker den :D Tina Juul Hermansen, tinaadelekontakt@gmail.com
13.02.2012

Stine Gullteig Kjsen

jeg har likt og er med , hihi :D <3 hper jeg vinnner!! :D
13.02.2012

Hanna

hwd_94@hotmail.com

LIKT=)
13.02.2012

camilla R

Jeg har likt facebooksiden deres :D :D
14.02.2012

Live

Likt selvflgelig! :-) <3
14.02.2012

Bente S.

Deltar gjerne i trekningen :)

Bente M S

gully2345 a) hotmail.com
14.02.2012

Thea

Har likt siden :)

Thea Jansrud, og epostadressen er thea.jansrud@hotmail.no
14.02.2012

Vehin

Liker :)

Vehin Louise Salem... V.Louise92@hotmail.com
14.02.2012

frkjacobsen

Liker :-)

Charlotte Jacobsen

frkjacobsen@hotmail.no
14.02.2012

Ida Brten

Jeg har likt siden deres :D
14.02.2012

Madelaine Clausen

bar likt :D

Madelaine Clausen

Madelainec-94@hotmail.com

<3
14.02.2012

charlotte kolnes

●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥●

Blir gjerne med^^

Likt siden p FB :)

●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥● Ha en fin Tirsdag ●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥●

charlotte_kolnes@hotmail.com

●♥✿❀Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❀✿♥●
14.02.2012

Ida

Likte siden med en gang jeg fant bloggen (igjen)! Love it!
14.02.2012

Hanne Guldbrandsen

Liker og flger dere fra fr av p FB! Elsker bloggen deres, vakre jenter :-) Ha en fin valentinesdag!
14.02.2012

proudtobedifferent

Hei! Jeg vil veldig gjerne delta :-)

Har likt siden!

Laila Lvseth

Laila.lovseth@hotmail.com
14.02.2012

Marte:-)

Jeg har likt siden deres :-D
14.02.2012

Line Strandli

Jeg har likt siden :-)

Line Strandli

line.strandli@gmail.com
14.02.2012

Alexandriis

Har likt :D

Alexandra Brkke

alexandra.braekke@getmail.no

elsker bloggen deres, st p skjnninger!
14.02.2012

Maren J. stvold

Jeg har likt ;-)

Maren J. stvold

mini_maren95@hotmail.com
14.02.2012

anitagholami

har likt for lengst ! :-)

anita.gholami@hotmail.com
14.02.2012

Anette

Har likt :) <3

Anette Hertzberg Stiansen

Anette.h.s@hotmail.com
14.02.2012

Elisabeth

Snn :D liiiiiker !

Elisabeth kland

elisabeth_922@hotmail.com
14.02.2012

Monica Karin

╔═════ஜ۩۞۩ஜ═════╗

▓ ♥ LIKER p Facebook ♥ ▓

╚═════ஜ۩۞۩ஜ═════╝

Hper dere har hatt en kjempe fin Valentines dag

Ha en kjempe fin kveld videre...

Hpefull hilsen fra meg

Monica Karin Schulz

canim_monica@hotmail.com
15.02.2012

Vera Lunde Olaisen

Har likt :D

mosegrod@hotmail.com
15.02.2012

Marte Thorshaug

Har likt :D
15.02.2012

Rannveig Kh

Jeg er med :D har likt p facebook :) Rannveig Kh, rankh@hotmail.no
15.02.2012

ingvild

har likt siden :-)

ingvild killi

ingviild15@hotmail.com
15.02.2012

Vilde

Likt!

Vilde J.Skreppen, villi_snuppa@hotmail.com
15.02.2012

Jeanette Nor Larsen

Likt p facebook :)

Ha en fin dag videre.

Jeanette
15.02.2012

Carina Chanel

jeg liker!

Carina.

cdolsen1985@hotmail.com
15.02.2012

Benrik

LIKT, DELT, Hotmail.

Benrik@live.no
15.02.2012

Mats Tvedt

Da var sida likt :)

Mats Tvedt

Mats_tvedt@hotmail.no
15.02.2012

Sanna Cecilie♥

Har likt siden kommentert!♥ Utrulig fin blogg! :)
16.02.2012

Ida Kihle

Jeg har likt siden! :-)
16.02.2012

Stine Bratvold

Jeg er med ^^

Stini95@hotmail.com
16.02.2012

Malin

LIKER!

malina92@live.no
16.02.2012

Farzaneh Muradi

Har likt! :)

Farzaneh_M@hotmail.com
16.02.2012

Maren ien

Har likt!:)
16.02.2012

Lena

Jeg har trykt p like :D

Lena Riise

lena_riise@hotmail.com
16.02.2012

Sanjit CHILLERN Singh

Jeg har sklart likt siden!

Sanjit Singh

sanjit.singh@live.com
16.02.2012

ydis

Likt siden :) ydis kind refsum. Oeydis@gmail.com
16.02.2012

Mari Rosvoll Viken

jess, da har jeg likt facebook siden deres! M si jeg virkelig liker bloggen deres, s er glad man mtte like for vinne haha, er veldig drlig p dra innp blogger automatisk. S da er det vel like greit det havner i Facebook loggen da, s jeg fr fulgt med videre!

mail; marirv@live.no
17.02.2012

Amanda Jensen

Har likt siden

Amanda Jensen

amanda.elj@hotmail.com
17.02.2012

Nora

Har likt siden :)

Nora Tangen

noratangen@gmail.com
17.02.2012

ANDREA BLIKS SLE

har likt sida:)

Andrea Bliks Sle

andreab_naustdal@hotmail.com
17.02.2012

Camilla H.

Liker! Mvh Camilla, toyotacrown (tt) hotmail.com
17.02.2012

Synnve Hopland

Har likt siden :)

Synnve Hopland, synnovehopland@hotmail.com
17.02.2012

nora

Jeg har likt siden :D

Nora Jensen - Nora_bjensen@hotmail.com
17.02.2012

Beathex

Har likt. Beathe Reine, Beathe_reine@hotmail.com
18.02.2012

Martine

Likt! :)

Martine Sortodden

martinesortodden@hotmail.com
18.02.2012

Helene

har likt :)

vil ikke utgi helt navn, men du finner eposten min i epostfeltet til blogg.no
18.02.2012

Renate

Har trykket liker :))

Navn: Renate Bjelland

E-mail adresse: renatebjelland@hotmail.com
18.02.2012

Julie Vold

Har selvflgelig trykka "like" p siden din :)

Navn: shild de Lange

Mail: aashild_dl@hotmail.com

:D
18.02.2012

DOnja

har likt og jeg er meeed wiii :D

donja.rezai@hotmail.com

DONJA REZAI
19.02.2012

Elisabeth M

da har jeg likt siden deres :)

Elisabeth Myrvang, elisabethm_myrvang@live.com.

Hper jeg vinner, trenger virkelig f litt farge p denne vinterhuden min.
19.02.2012

Karoline

Karoline Haugland :)

karobli97@hotmail.com
19.02.2012

Nina mels

Jeg liker siden og dere!!!:D
19.02.2012

hajar

hajar al-mohannah

iraki_hajar@hotmail.com
19.02.2012

shabnam

Sheeeeeet dere er kjempeee pene!
19.02.2012

Kjersti Haugen

Trykket liker :)

Kjersti Haugen

kjerstiogkim@hotmail.com
22.02.2012

iKaroe

Har likt :)

Karoline Holm Eriksen

karoe@live.no
22.02.2012

silje rdsj

siljepiia@hotmail.com
25.02.2012

Anine :D

har likt! :)

Anine Wolles

anine_wolles@hotmail.com

:)
04.03.2012

Marie

Jeg har trykket like :-)

Marie Stave, mariestave@hotmail.com
18.03.2012

Ida B Sten

Jeg har trykket liker!
11.02.2013

Elsa Abdi

Likte siden! :)

Elsa_096@hotmail.com
11.02.2013

Ingvild

Ingvild Budal Jacobsen, mailen min er ingvild_b_j@hotmail.com :)


hits